Boogie Woogie Rhythm Section, Amsterdam

Wedge VI, 2014, 43x30x18 cm

Wedge VI, 2014, 43×30×18 cm

Boogie Woogie Rhythm Section
Celebration of the Centennial of De Stijl

A group exhibition by Rhythm Section

 
Reuten Galerie
Prinsengracht 510
1017 KH  Amsterdam

 
January 14 – February 19, 2017
Hours: Wed–Sat 1–6 pm, and by appointment
Opening reception: Saturday, January 14, 4–6 pm

 

Wedge VIII, 2014, 54x35x20 cm

Wedge VIII, 2014, 54×35×20 cm

Participating artists: Anneke Bosma (NL), Karina Bugayova (DE/UA), Christoph Dahlhausen (DE), Iemke van Dijk (NL), Daniel Geiger (DE), Henriëtte van ’t Hoog (NL), Oleksiy Koval (DE/UA), Guido Nieuwendijk (NL), Xiao Tang (CN), Marije Vermeulen (NL), Veronika Wenger (DE), Guido Winkler (NL), Michael Wright (UK)
 

Biennale, Odessa

Rhythm Section at the
4th Odessa Biennale of Contemporary Art
Museum of Odessa Modern Art
Belinskogo Str. 5
65014 Odessa
Ukraine

 

August 26 – October 2, 2015
Hours: Wed–Sat 12–7 pm, Sun 12–6 pm
Opening reception: Wednesday, August 26, 6 pm

 

Participating artists: Anneke Bosma (NL), Karina Bugayova (UA), Daniel Geiger (DE), Dmytro Goncharenko (UA), Michael Hofstetter (DE), Henriëtte van ’t Hoog (NL), Oleksiy Koval (DE), Herbert Rometsch (DE), Stefan Schessl (DE), Veronika Wenger (DE), Michael Wright (UK).

Dazzle, Emmen (I)

Dazzle, EmmenDazzle
Henriëtte van ’t Hoog – Michael Wright
Centrum Beeldende Kunst Emmen
Ermerweg 88b
7812 BG  Emmen
The Netherlands

 
12 april – 22 juni 2014

 
Opening: zondag 13 april, 11.30 uur
Open: wo–zo 13–17 uur
Afwijkende openingstijden: gesloten op za 26 april en do 15 mei, open op zo 27 april en op tweede paasdag en tweede pinksterdag

 
De multimedia-installatie Dazzle is een door Henriëtte van ’t Hoog ontworpen ruimtelijke constructie die dient als drager voor een videoprojectie. De videosequenties stelde zij samen uit korte, abstraherende video-observaties van Michael Wright.

 
Philip Mead
Tijdens de opening reageert de Engelse pianist Philip Mead op de visuele aspecten van Dazzle met muzikale improvisaties, die hij met terugkerende motieven gaandeweg uitdiept.

Michael Wright
De expositie laat meer videowerken van Michael Wright zien. Door de video-observaties uit hun gebruikelijke context te halen en volgens eigenzinnige associaties naast elkaar te plaatsen, daagt hij de beschouwer uit aandachtiger te kijken naar de visuele poëzie om ons heen.

Henriëtte van ’t Hoog
De nieuwe ruimtelijke werken voor aan de muur die Henriëtte van ’t Hoog presenteert, hebben vanuit elk gezichtspunt een eigen karakter. De ruimtelijkheid beperkt zich niet tot het object zelf, maar zet zich voort op de muur, als trilling en gloed van kleur.

 
Supported by the University of Hertfordshire

Concreet nu, Zoetermeer

Concreet Nu, ZoetermeerConcreet nu,
de kunst van geometrische vormentaal
Spazio Offices
Buitenom 243–268
2711 KB  Zoetermeer (Centrum)
The Netherlands

 
April 12 – May 11, 2014

 
Hours: Sat–Sun 1–5 pm; also open on April 21 (Easter Monday)
Admission free
Opening reception: Saturday, April 12, 4 pm; opening by Diana Wind, Director of Stedelijk Museum Schiedam, and Hans Haring, Alderman of Zoetermeer

 

Wedge II, 2013, 69x38x28 cm

Wedge II, 2013, 69x38x28 cm

Participating artists: Joost Baljeu, Henk van Bennekum, Bob Bonies, Rom Gaastra, Nan Groot Antink, José Heerkens, Henriëtte van ’t Hoog / Wright & Van ’t Hoog, Roland de Jong Orlando, Huibertje Kant, Ditty Ketting, Anneke Klein Kranenbarg, Els van ’t Klooster, Anna Barbara Kolbe, André van Lier, Marus van der Made, Riki Mijling, Lon Pennock, Tineke Porck, Erik van Spronsen, Clary Stolte, Heleen Waterbolk, Guido Winkler

Curator: Hannie van der Made

Sound Flick, Apeldoorn

Sound Flick
Popzaal Gigant
Nieuwstraat 377
7311 BR  Apeldoorn

Saturday, February 22, 2014

Doors: 8:00 pm
Open: 8:30 pm
Admission: € 12, members € 10

 
TADA Projects is organizing Sound Flick in Popzaal Gigant, Apeldoorn. A night full of abstract films and live music.

 
Abstract films by:
Jeroen Glas, Lon Godin, Marcus Graf, Sandrijn van der Horst, Gracia Khouw, Sarah Klein & David Kwan, Mel Prest, Johan Rijpma, Jochem van der Spek, Marije Vermeulen, Jan Maarten Voskuil, Matthijs Wolthuis, Wright & Van ’t Hoog.

Live music by:
David Douglas (electronic landscapes), Monomyth (instrumental spacekrautstonerrock).

 
Wright & Van ’t Hoog participate with Orpheus.